%100 Güvenli Su İçin "Kaliteli Su Arıtma Cihazı"

Su Arıtma Cihazı Yedek Parçaları

Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazı Yedek Parçaları

su arıtma cihazı yedek parçaları sırası ile;

Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazı Yedek Parçaları

  1. 12 litre tank/depo (3,2 galon basınçlı hazne)
  2. Tank vanası
  3. Havuz anahtarı
  4. Hat alma uzatması
  5. Küresel vana
  6. Atık su kelepçesi
  7. Lüks görünümlü tezgah üstü musluk

ilgili su arıtma cihazının parçalarını tek tek açıklayacak olursak;

1-) 12 litre tank/depo (3,2 galon basınçlı hazne)

su arıtma cihazı tank/deposu kirli suyun girip temiz suyun membran filtre sayesinde temizlenip tezgah üstü musluktan su arıtma cihazı mız ile arıtılmış olarak depolanan haznedir. Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazı Yedek Parçaları bu haznede temiz su yüksek basınçla giren kirli suyun temizlenip daha sonra tüketilmesi için depolanan yerdir. Memran filtreler; bu hazne içerisinde su arıtma işlemi yapmaktadır. www.aqualuces.com

yedek parça tank

 

 

2-) Su arıtma Cihazı Musluğu;

Su arıtma cihazı muslukları tezgah üstüne kolayca montaj edilir. Su arıtma cihazı deposundan arıtılmış olarak gelen su bu temiz musluk sayesinde kullanılır. Mutfak üstüne şebeke musluğunun herhangi bir kenarına veya sizin belirlediğiniz aktif noktaya kolayca montaj elemanlarımız vasıtası ile su arıtma cihazı musluğu takılır.

3-) Su Arıtma Cihazları Tank Vanası;

 

Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazı Yedek Parçaları, su arıtma cihazı tank vanası arıtılacak olan suyun depo haznesinden çıkışını sağlayan vanadır. Bu vana kapatıldığı zaman tezgah üstünde ki musluktan su çıkışı sağlanamaz. gelen tabiri ise bu vanayı su arıtma cihazımızdaki her hangi bir parçayı değiştirirken veya musluk bakımı yapılırken kapalı konumda tutmalıyız.”Aqua Luce’s filtresi” Böylece su akışını engellemiş oluruz ve kolayca bakım yapmak istediğimiz noktayı değiştirebiliriz. Su arıtma cihazı tank vanasını bakım dışında her hangi bir yere giderken; tatil, seyehat, misafirlik v.s güvenlik önlemi içinde kapalı konumda tutabilirsiniz.

 

 

4-) Aqua Luce’sSu Arıtma Cihazları Havuz Anahtarı;

Aqua Luce’s Su arıtma cihazlarının havuz kısmındaki bölüme kolayca ulaşıp filtreleri değiştirmek için veya bakımını yapmak için tasarlanmış bir yedek parça anahtardır. Bu anahtar sayesinde su arıta cihazınız da ki havuz haznesine kolayca ulaşabilirsiniz. yedek parçası,

 

 

5-) Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazı Membran Filtreleri;


Aqua Luce’s  arıtma cihazı
membran filtresi ayrıştırılmamış tüm kirli suların aşama aşama çözeltildiği yerdir;

Bu filtre parçası  sayesinde su arıtma cihazı içerisinde tortu, pas, yosun, kum, çözülmeyen partikül, ağır metaller, mikroorganizma, klor, toz, koku, mikrop, uçucu organik bileşik, bakteriler atık su tahliyesi vasıtası ile atılırlar membran osmosis teknolojisi ile yukarıda saydığımız zararlı veya kirli suyu bu yabancı ve tehlikeli maddelerden ayrıştırır ve temizlerler. böylece artıma cihazımızın musluğundan temiz su almış oluruz. NSF teknolojili Aqua Luce’s cihazları suya gerekli proteini de katarlar, membran filtresinde en son aşamada olan filtre suya protein ekleme görevni uzman br şekilde üstlenirler. su arıtma cihazı fiyatı filtre değişim işlemi kullanım yoğunuğunuzla paralel ilerlemektedir. çok az kullanılan Aqua Luce’s Su Arıtma cihazı filtresi az kirlenir. çok yoğun kullanılan su arıtma cihazları ise; 6 ayda bir membran filtrelerinin değişimi işlemine tabi tutulur. Bu değişim işlemi için su arıtma cihazı filtre değişim talebinde buluna bilirsiniz.

 

 6-) Su Arıtma cihazı Fiyatları, Küresel Vana Yedek Parçası;

Aqua Luce’s su arıtma cihazı fiyatı kürsel vanası Aqua Luce’s suarıtma cihazına su girişinin kontrol altında tutulduğu noktadır. Cihazınızın çalışması için tğm bağlantıları yapıldıktan sonra küresel vanayı açmanız yeterli olaaktı. Böylece su girişi sağlanacak v ardından membran filtreye gerekli basın kazandırılacak arıtma işlemi başlamış olacaktır. Su arıtma cihazları vanasını kapattığınıda temiz arıtma muslğunuzdan arıtılmış su alamayacağınız bilmenizi isteriz. Temiz suyu almak için su arıtma cihazınızın küresel vanasını açarak şebeke suyunun cihazımıza bağlantısını yapmış olacaksınız.

 

Aqua Luce’s su arıtma cihazı fiyatları, Aqua Luce’s su arıtma cihazı, su arıtma cihazı filtre değişimi, su arıtma kutusu,

 7-) Su Arıtma Cihazları, Atık Su Kelepçesi Parçası;

arıtma cihazı parçalarından biri olan atık su kelepçesi ise su arıtma cihazlarında kirli suyu, partüküleri su molekülleri içerisindeki her türlü zararlı bileşeni arıtıldıktan sonra evinizde yada iş yerinizde bulunan tezgah altında olan pis su(atık su)gideri vasıtası ile dışarı atılmaktadır. SU ARITMA CİHAZLARI FAYDASI, pis suların arıtılma işleminden sonra atık su kelepçesi sayesinde kolayca dışarı atılmaktadır.

Aqua Luce’s su arıtma cihazları ile güvenle dışarı atılan pis su size ulaşmadan dışarı aktarılmaktadır. Bu sağlık açısından çok önemli bir etkendir. dışarı atılan pis su sağlığınıza zarar vermeden membran filtre sayesinde en ince detayınca ayrıştırılır ve tezgah üstündeki musluktan alınan, suya hiç bir şekilde atık su karışmaz.

 

su arıtma üniteleri, su arıtma servisi, Aqua Luce’sın su arıtma cihazı, su arıtma cihazı tavsiyesi, su arıtma cihazı forum,