%100 Güvenli Su İçin "Kaliteli Su Arıtma Cihazı"
7/24 Bilgi Hattı: 0530 304 63 34

Su Arıtma Cihazı Blog

Su Arıtma Cihazı Kullanarak Genç Kalın

  • 0 Comments
  • 2 Aralık 2016
  • by Aqua Luce's
  • 2017 su arıtma cihazı, Aqua Luce's Su Arıtma Cihazı, ihlas su arıtma cihazı, su arıtma cihazı,
  • Leave a comment

Su Arıtma Cihazı Kullanarak Genç Kalın

Su Arıtma Cihazı Temiz ve sağlıklı içme suyu insan yaşamının en önemli ihtiyaçlarından biridir. Çünkü metabolizmamızın ortalama olarak %70’lik bölümü sudan oluşur. Bu durum sebebi ile vücudumuzun pek çok organı temiz ve sağlıklı su sayesinde düzgün çalışabilir.

Özellikle metabolizmanın en önemli yapı taşı olan hücrelerin yenilenebilmesi için mutlaka saf su içmemiz gerekir. Peki günlük kullandığımız sular saf mıdır? Evlerimizdeki ve işyerlerimizde kullandığımız şehir şebeke suları saf değildir. Çünkü belediyelerin Su Arıtma sistemleri bu konuda yetersizdir. Sağlıklı ve temiz su içmek istiyorsanız mutlaka musluklarınızdan akan suları Su Arıtma Cihazı ile arıtmanız gerekir. Bu konuda size tavsiye edebileceğimiz En kaliteli su arıtma cihazı ise Aqua Luce’s markalı cihazlardır.

Su Arıtma Cihazı, hücreleri yeniler;

Yapılan bir çok araştırma göstermiştir ki sağlıklı kalabilmek için günde en az 2 litre su içmek gerekir. Ancak tüketilen suyun saf ve sağlıklı olması da önemlidir. Su, metabolizmadaki hücrelerin içerisine girerek onların yenilenmesini destek olur. Ancak kirli sular, hücrelerde deformasyon yapar. Bu durumda hücreleriniz yenilenmez ve cildinizde erken yaşlanmaya neden olur.

Bir suyun sağlıklı ve size faydalı olabilmesi için asidik olmaması gerekir. Bu nedenle ph değerinin 7’nin üzerinde olması şarttır. Metabolizmaya ulaşan temiz su bu sayede hücrelerin yenilenmesini destekler. Vücudumuzdaki hücrelerin içerisine daha çok su molekülü girer ve hücreler bu sayede daha hızlı yenilenir. En kaliteli arıtma cihazı olan Aqua Luce’s ise suyun ph seviyesinin 8,5 olmasını sağlar. Bu demek olur ki Aqua Luce’s Arıtma Cihazı kullanarak genç kalmanız mümkündür.

Ayrıca Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazında Detox filtresi de bulunur. Bu filtre, vücudunuzda bulunan zararlı maddelerin ve hasta olmanıza neden olan serbest radikallerin dışarı atılmasını sağlar. Bununla beraber hücrelerinizde bulunan kimyasal maddelerin de temizlenmesine neden olur. Temizlenen hücreler, saf su ile çok daha çabuk ve başarılı olarak yenilenecektir. Bunun sonucunda ise her zaman genç ve dinamik kalabilirsiniz. Saf su ile yorgunluk, halsizlik gibi hastalıkların tedavi edilmesi bu filtre ile gerçekleşir.

Siz de en kaliteli su arıtma cihazı arıyorsanız, ve sevdiklerinize bir iyilik yapmak istiyorsanız, Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazı kullanmayı tercih etmelisiniz. Böylece sağlıklı suyu en doğal haliyle elde edebilir, içinde olması gereken mineralleri sağlayabilir ve hem çocuklarınıza hem de hastalarınıza güvenle içiebileceğiniz sular elde edebilirsiniz.

0 Comments