%100 Güvenli Su İçin "Kaliteli Su Arıtma Cihazı"

Neden AQUA LUCE’s Su Arıtma Cihazı?

  •  Türkiye’de üretilen  NSF Belgeli su arıtma cihazı sistemi olduğu için .

AQUA LUCE’s Compact su arıtma cihazı, NFS belge ile içerdiği tüm komponentlerin dünya standartlarına uygunluğunu kalite yönünden tescil ettirmiş olmaktadır.

  • AQUA LUCE’s Compact ve AQUA LUCE’s Compact “S” 3 yıl garantilidir.

AQUA LUCE’s Compact ve AQUA LUCE’s Compact “S” ve orjinal filtre tedariği temini değişim montajı konusunda bakımı çok kolaydır. Bu kapsamda Cihazımız  3 yıl garantilidir! “Bakım için değiştirilen filtreler garanti kapsamına girmez”

  •  NFS Belgeli AQUA LUCE’s Su Arıtma Cihazı, Türkiye’de üretilmektedir.

Geniş servis Ağı Türkiye Yerli sermaye Cihazı ve  Ürünü olması sebebiyle AQUA LUCE’s Compact ve AQUA LUCE’s Compact “S” ve orjinal filtre tedariği temini değişim montajı konusunda bakımı çok kolaydır.

“Aranan Başlık:AQUA LUCE’s garantili, Aqua luce’s su arıtma cihazı nedir, Aqua luce’s su arıtma cihazı fiyatları, Fiyatı, servis desteği,”

AQUA LUCE’s Su Arıtma Cihazı;

  •  AQUA LUCE’s Compact ve AQUA LUCE’s Compact “S” Servis garantili

AQUA LUCE’s Compact veya AQUA LUCE’s Compact “S” i satın alındıktan sonra müşteri İletişim bilgileriniz özel veri merkezimizde saklanmaktadır. 6 ay geçtikten sonra mşteri temsilcilerimiz sizi arayarak ücetsiz cihaz bakımı için Randevu talebinde bulunurlar. Akabinde müşteri ziyareti gerçekleştirilir. Bu ziyarette Suyun analizi kaçak kontrolü aşamaları yapıldıktan sonra son olarak filtreleriniz kontrol edilir kullanım yoğunluğunu bağlı olarak yıpranan filtreleriniz var ise değişmesi gerekiyorsa Cüzi bir ücret karşılığında değişim işlemi gerçekleştirilir.

  • AQUA LUCE’s Compact ve AQUA LUCE’s Compact “S” parça garantisi

Su arıtma cihazı AQUA LUCE’s Ev Aletleri tarafından üretilen AQUA LUCE’s Compact ve AQUA LUCE’s Compact “S”tüm parçaların kalitesi dayanıklılığı ve kullanılabilirlik derecesi firma garantisi altındadır. cihazımızdaki tüm parçaların NSF Belgesine sahip olması Değerli müşterilerimize sunulan sağlıklı SUYUN önemini ve kalitesinin bir göstergesidir.

 AQUA LUCE’s SU ARITMA CİHAZI TANITIM VİDEOSUNU İZLEYİN DETAYLI BİLGİ SAHİBİ OLUN

Firmamız tamamen müşteri memnuniyetine bağlı kalarak Müşteri Odaklı satış ve hizmet birimleriyle müşterisinin beklentisini Hızlı bir şekilde karşılıyor.

neden aqua luce’s su arıtma cihazı