%100 Güvenli Su İçin "Kaliteli Su Arıtma Cihazı"

Aklınıza Takılan Sorular mı var?

%100 Güvenle Satın Alın!

su arıtma cihazı logo beni ara Aklınıza takılan her soruyu tane tane yanıtlıyoruz. Aşağı da ki butona tıklayıp bilgilerinizi bırakın, müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin. Profesyonel su arıtma cihazımız hakkında detaylı ön bilgi edinmek için sayfayı aşağı kaydırınız.

Beni Ara..

Estetik Tasarım Farklı Renkeler

Farklı renk seçenekleri ile Aqua Luce's su arıtma cihazı mutfağınıza kusursuz uyum sağlayacaktır. Ayrıca minimize edilmiş 12 Lire tank kapasitesi ile, sığamayacağı alan yok!

Sağlık

Aqua Luce's su arıtma cihazları, Vücutta toksin denilen organizmalarının birikmesini engeller. Kahve, çay, limonata gibi içecek ve gıdalarda temiz ve sağlıklı su sağlar

Kurulum Kolaylığı

Tüm Türkiyeyi kapsayan kurulum hizmeti ile 81 ilde sorunsuzca montajı gerçekleştirilip, su arıtma cihazımızdan temiz ve sağlıklı suya kavuşmanızı sağlar. Bunun için müşteri temsilcimiz sizi yönlendirecektir.

Müşteri Memnuniyeti Bizde!

Aqua Luce's kaliteli su arıtma cihazı, 3 yıl'a varan eşsiz garanti güvencesi ve esnek ödeme seçenkeleri ile bütçenizi yormadan, kısa zamanda memnuniyetle kullanabileceğiniz iyi bir cihazdır.

Satış Sonrası Destek

Bize; 7/24 ulaşarak her konuda bilgi alabilirsiniz. Cihaza satışı gerçekleştikten sonrada tam destek ve hizmet Aqua Luce's su arıtma cihazlarında. Bunun için tek yapmanız gereken bizden destek istemek olacak işte bu kadar kolay.

Kendiniz Bile Kurulum Yapabilirsiniz

Müşteri temsilcilerimize ulaşarak veya İnternet üzerindeki kurulum Dosyalarımız dan yararlanabilirsiniz. Ürünlerimizi kurmak herhangi bir profesyonellik gerektirmemektedir.

Garanti Süreci

Aqua Luce's su arıtma cihazı ürünlerimiz firmamız tarafından 2 yıl resmi garanti altındadır. Filtre ve yedek parça aksesuar temini tedariği için, Müşteri temsilcilerimizle iletişim kurularak gereken yardım talebini alabilirsiniz.

Filtreleriniz İçin Periyodik Bakım Takibi

Talepleriniz doğrultusunda filtre değişim zamanı gelmiş su arıtma cihazınız için, firmamızdan konu hakkında bilgilendirme talebinde bulunarak gerekli takibin tarafımızca yapılamasını sağlayabilirsiniz.
Filtre Özellikleri
Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır. %100 Polipropilen hammaddesine sahip NSF onaylı 5 micron gözenek yapısına sahip 10 inch boyunda sediment, tortu. spuun filtre sınıfının en kaliteli ürünüdür. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan 5 micron sediment filtre su arıtma cihazlarında genellikle 1. aşamada tortu tutucu olarak kullanılır. Görevi membran filtreye zarar verecek kaba ve ince partekülleri tutarak membran filtrenin düzgün ve sağlıklı çalışmasını sağlar. 5 Micron sediment filtresinin 3-6 ay (10 Ton) kullanım ömrü vardır, bu süre giriş suyunun kalitesine ve kullanım yoğunluğuna göre değişir.
Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır. Granül Aktif karbon filtresi hindistan cevizi kabuğundan imal edilmiş olup suya kötü tat veren in organik maddeleri tutarak membran filtrenin klordan ve çeşitli maddelerden yıpranmasını önler. Su arıtma cihazlarında 2. aşamada kullanılır. 10 inch uzunluğunda housing tipi granül aktif karbon filtresine kısace GAC karbon denilmektedir. kullanım ömrü 3-6 Ay (10 Ton) kullanım ömrü vardır.
Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır. %100 Polipropilen hammaddesine sahip NSF onaylı 1 micron gözenek yapısına sahip 10 inch boyunda sediment, tortu. spuun filtre sınıfının en kaliteli ürünüdür. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan 1 micron sediment filtre su arıtma cihazlarında genellikle 3. aşamada tortu tutucu olarak kullanılır. Görevi membran filtreye zarar verecek kaba ve ince partekülleri tutarak membran filtrenin düzgün ve sağlıklı çalışmasını sağlar. 1 Micron sediment filtresinin 3-6 ay (10 Ton) kullanım ömrü vardır, bu süre giriş suyunun kalitesine ve kullanım yoğunluğuna göre değişir.
Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir. NSF onaylı 80 gpd (gallon) membran filtre DOW Vontron fabrikasında VONTRON kağıdı kullanılarak üretilmiştir. Membran filtrelerin kullanım ömürleri alt filrenin yaptığı filtrasyon ve sudaki ağır metallerin yoğunluğuna göre değişir. Genel olarak 1-4 yıl kullanım ömrü vardır. 35 Ton su üretiminden sonra süresi biter yenisi ile değişim yapılmalıdır. evsel küçük membranların temizliği maliyetli olduğu için temizlik yapılmaz yenisi ile değişim sağlanır.
Mebran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. Gümüş iyonlar sayesinde bakteri oluşumunu engeller. Tatlandırıcı post karbon filtre %10 gümüş iyon içerir gümüş iyonlu post karbon bakteri üremesini engelleyerek temiz su elde etmenizi sağlar gümüş iyonlu post karbon filtresinin ana hammaddesi hindistan cevizi ve zeytin çekirdeğinden üretilmektedir. Gümüş iyonlu tatlandırıcı post karbon filtrenin kullanım ömrü genelde 6-12 ay (5 ton) süresi vardır. 5 ton su geçirdiğinde post karbonun süresi dolar ve yenisi ile değişim yapılmalıdır. Değişim süresini geçirmemeniz gereklidir. çünkü su en son bu aşamadan geçtiği için suyun tadını oldukça etkilemektedir.

Detox Filtre Özelliği

Aqua Luce's Su Arıtma Cihazında kullanılan bir diğer filtre ise detox filtredir. Bu filtre; İnsan Vücuda gerekli olan mineralleri sağlar, diş çürümesinin önüne geçer, bağışıklık sistemini güçlendirir, sabah zinde uyanmanızı sağlar, vücudumuzdaki PH oranını düzenler. Düşük veya yüksek tansiyonu önleyerek dengede kalmasına yardımcı olur, gıda yoluyla vücudumuzun oluşturduğu toksinlerin birikmesini önler, Bedeni kuvetlendirir, enerji ihtiyıcımızı karşılar, en önemlisi yaşamımız için gerek tüm fonksiyonların düzenli çalışmasını sağlar. İşte Sağlıklı yaşam formunu korumak için Aqua Luce's Su arıtma cihazları ile tanışma vakti geldi!

Cihazımızı Detaylı Olarak Tanıtmamızı İstemisiniz?

Ücretsiz Tanıtım İStiyorum!
Bizden Haberler

Değerli ziyaretçimiz, Aqua Luce's Su Arıtma Cihazlarına gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Firmamız güncel konuları yakından takip ederek, blog şeklinde tarafınıza sunmaktadır. İlgili içerikleri, sağ taraftan seçerek, görüntüleyip okuyabilirsiniz. Su Arıtma Cihazları; fiyatları, çeşitleri, modelleri, nerelerde kullanılır nasıl montaj yapılır, faydalı bilgiler, gibi sizin için derlenip toplanıp içerik oluşturulmuştur. İçeriklerimizde hoşunuza gitmeyen yazıları lütfen bize bildirmeyi unutmayınız. Yeni Yazılardan haberdar olmak için lütfen sitemize uğramayı unutmayın :-)

Tüm Yazıları Görmek İçin Tıklayın
Müşteri Yorumları