%100 Güvenli Su İçin "Kaliteli Su Arıtma Cihazı"

En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisidir

En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisidir Sorusu her zaman sorulacak soruların en başında gelmiştir. Yaşamsal kaynaklarımızdan en önemlisi sudur. Hayatı idame ettirebilmemiz için suya ihtiyacımız var. En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisidir

Yetişkin bir insanın vücudunu yüzde 50-60’ını sudan oluşmaktadır. Bu bilgi neden suya ihtiyacımız olduğunu anlamamız için yeterlidir. Peki ama her su, yaşamsal ihtiyacımızı karşılamak için uygun mudur? Bazı sular insanların şifa kaynağı olarak yeryüzüne çıkarlar.

Kaynak suları bunların başında gelir. Şifa dağıtan kaynak sularının aksine hastalık dağıtan sular da söz konusudur. Hijyen şartlarına dikkat edilmeden doldurulan damacanalar, gerekli işlemlerden geçirilmeden satılan sular insanların çeşitli hastalıklara yakalanmasına sebep olur. Evinize, ofisinize ve işyerinize aldığınız suların akıbetinden emin değilseniz, su arıtma cihazı kullanarak kendi suyunuzu içilebilir bir hale getirebilirsiniz.

 

Doğru bir su arıtma cihazı

Alacağımız su arıtma cihazının fiyatı bizim için belirleyici olmaması gerekir. Çünkü bütçemize en uygun su arıtma cihazını alayım derken, bünyenize hiçte uygun olmayacak suları arıtan cihazlara sahip olmuş olursunuz. Bazı su arıtma cihazları işi çok fazla abartarak insan için faydalı olan minerallerinde arındırılmasına neden olurlar. Mühendislik ve tasarım hatalarından dolayı suların mikroplarını arıtmadan, zehirli ve hastalık suların depolanmasını neden olurlar. Bu cihazlar genelde ucuz ve menşei belli değildir.

En ucuz su arıtma cihazı, sağlığınıza değer vermeyen firmalar tarafından kanserojen

içerikli plastiklerden üretilmiş olabilir. Aynı zamanda filtreleri de kanserojen içerikli malzemelerden meydana gelmiş olabilir. Bu nedenle en ucuz su arıtma cihazı olarak tanıtılan ve piyasanın çok altında satılan su arıtma cihazlarına dikkat etmeniz lazımdır.

Dışarıdan getirilen su artıma cihazlarına dikkat!

Ülkemize özellikle Çin ve Taiwan üzerinden sokulan su arıtma cihazları vardır.  Bu ülkelerde üretim adına ne bir standartlaşma ne de insan sağlığını kale alma gibi durumlar söz konusudur. Ucuz işçilik ve ucuz hammadde ile üretilen ürünler tehlikeli olabilmektedir. Bu nedenle su arıtma cihazı alırken tercihleriniz yerli üretimlerden yana olsun. Böylece garanti kapsamında gerekli kontrol yapılabilir ve aynı zamanda sorumlu kişileri bilebilirsiniz.

En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisidir? En iyi su arıtma cihazı markaları, tavsiye edilirken bile kalitesinden ödün vermemektedir. uluslar arası standartlara uygun tasarım ve mühendislikleri sayesinde insanların sağlığına zarar vermeyen ürünleri piyasaya sürerler. Aynı zamanda su arıtma sürecinde gerekli mikropların ayrıştırılması ve suyu zengin mineral kaynaklarından koparılmaması sağlanmaktadır. Ülkemizde su arıtma cihazı Aqua Luce’s markasının liderliğinde gelişimini ve dünyaya olan açılımı sürdürmektedir. Uluslar arası standart olan NSF’ye sahip tek yerli marka olma vasfına sahip su artıma Aqua Luce’s markası, en çok tercih edilen su arıtma cihazları içerisinde bulunuyor.

Neden Aqua Luce’s su arıtma cihazına sahip olmanız gerekir?

Ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen su arıtma cihazları arasında, Aqua Luce’s markasını görebilirsiniz. Yerli olanaklar kullanılarak üretilen Aqua Luce’s su arıtma cihazı, insan sağlığına zarar verici kanserojen içerikli malzemeler kullanılmadan imal edilir. En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisidir? Aynı zamanda uluslar arası standartlara sahip olduğunu kanıtlayan NSF sertifikasına sahip tek yerli su arıtma cihazı olma özelliğine sahiptir.

3 yıl garantili olan Aqua Luce’s su arıtma cihazları, orijinal filtre tedarik imkanına sahip olacağınız su arıtma cihazıdır. Üstelik filtre değişimleri ve su arıtma cihazının montajları herkes tarafından yapılabilecek kolaylıkta tasarlanmıştır. Aqua Luce’s su arıtma cihazları, yedek parça ve kullanılabilirlik gibi konular bakımında garanti altındadır. Geniş servis ağı sayesinde su arıtma cihazınızla ilgili yaşayabileceğiniz problemlerin hepsini yetili servislerimizde çözebilmeniz mümkündür.

En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisidir?

 Diğer yazıları oku..