%100 Güvenli Su İçin "Kaliteli Su Arıtma Cihazı"
7/24 Bilgi Hattı: 0530 304 63 34

Su Arıtma Cihazı Blog

Doktorların Tavsiye Ettiği Su Arıtma Cihazı

  • 0 Comments
  • 1 Aralık 2016
  • by Aqua Luce's
  • Doktorların Tavsiye Ettiği Su Arıtma Cihazı,
  • Leave a comment

Doktorların Tavsiye Ettiği Su Arıtma Cihazı

İnsan metabolizmasının ortalama % 70’lik bölümü sudan oluşur. Su yaşamın en temel yapı taşıdır sözü de bu nedenle ortaya çıkmıştır. Vücudumuzun ve metabolizmamızın doğru işleyebilmesi için temiz içme suyuna ihtiyacımız vardır. Eğer sağlıklı yaşamak istiyorsanız, günde en az 2 litre temiz ve sağlıklı içme suyu tüketmeniz gerekir.

Bu konuda en dikkat edilmesi gereken nokta içtiğiniz suyun kaliteli ve temiz olmasıdır. Musluklarımızdan akan şehir şebeke suları bilindiği üzere sağlıklı değildir. Gerektiği şekilde temizlenemeyen ve sürekli kirlenen musluk suları pek çok hastalığı içinde barındırabilir. Bu nedenle insanlar damacana su tüketmeye yönelir ancak çevrenin kirlenmesi doğal kaynak sularının da kirlenmesine neden olmuştur. Aynı zamanda denetlenmeyen damacana su sektörü içerisinde sağlıksız suları piyasaya süren bir çok firma bulunmaktadır.

Bu nedenle sağlıklı su tüketebilmeniz için en iyi yöntem Ev Tipi Su Arıtma Cihazları kullanmaktır. Kaliteli Su Arıtma Cihazları suyun temiz ve sağlıklı olmasını sağlar. Bu konuda size tavsiye edebileceğimiz en kaliteli ve en sağlıklı suyu elde edebileceğiniz tek marka Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazlarıdır.

Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazları konusunda uzman olmuş bir çok doktor tarafından tavsiye edilmektedir. Bunun nedenlerini aşağıdaki şekilde açıklamak mümkündür;

Doktorların Tavsiye Ettiği Su Arıtma Cihazı Aqua Luce’s ;

Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazları özel ileri düzey teknolojiler ile üretilmiştir.

– Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazları sağlığınız için gerekli olan minerallerin suya eklenmesini sağlayan Mineral filtreye sahiptir. Bu filtre hem bebeklerinizin hem de hastalarınızın ihtiyacı olan tüm minerallerin suyunuza eklenmesini sağlar. Bu sayede güvenle içebileceğiniz sular elde edersiniz.

– Metabolizmanızın düzgün çalışabilmesi için içtiğiniz suyun asidik değil alkali olması gerekir. Bu suyun ph seviyesinin 7’nin üzerinde olması anlamına gelir. Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazları ile elde edeceğiniz suların ph seviyesi özel Alkalin filtre sayesinde olması gereken seviyeye getirilir.

– Uzman doktorlar tarafından Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazları tavsiye edilmesinin bir başka nedeni ise antioksidan etki gösterebilen sular üretebiliyor olmasıdır. Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazları içerisinde bulunan Detox filtre ile suyun antioksidan özelliği kazanmasını sağlar. Bu sayede vücudunuzdaki toksinler atılır ve hücreleriniz daha çabuk yenilenir.

Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazları sahip olduğu bütün bu özellikler ile sağlıklı bir yaşam sürebilmeniz için gerekli olan suyu size sunmaktadır. Siz de Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazları ile sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Uzman doktorların tavsiyelerine uyun ve Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazları ile sağlıklı yaşayın.

0 Comments