%100 Güvenli Su İçin "Kaliteli Su Arıtma Cihazı"
7/24 Bilgi Hattı: 0530 304 63 34

Su Arıtma Cihazı Blog

Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazları ve Mineral Filtre Özellikleri

Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazları ve Mineral Filtre Özellikleri

Bir içme suyunun sağlığınıza faydalı olabilmesi için içinde bazı önemli minerallerin bulunması gerekir. Bu mineraller malesef musluk sularında yada hazır damacana sularda yoktur. Bu mineralleri suyunuza ekleyecek teknolojiye sahip olan tek marka Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazıdır. Aqua Luce’s markasına ait olan Su Arıtma Cihazı çeşitleri, sahip olduğu Mineral Filtre teknolojisi ile suda bulunması gereken minerallerin eklenmesini sağlar.

Mineral Filtre Nedir Ne İşe Yarar

Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazı çeşitlerinde bulunan mineral filtre, suya gerekli minerallerin eklenmesini sağlayan, özel teknoloji ile üretilmiş olan bir filtredir.

– Fitrenin içinde hiçbir şekilde tatlandırıcı veya aroma verici maddeler bulunmaz.

– Bu özel Mineral Filtre sağlığınızı tehdit edecek hiçbir kimyasal madde içermez.

Mineral Filtre tamamen organik ham maddelerden imal edilmiştir.

– Akıllı filtre sistemi suyunuzda bulunması gereken mineralleri tanır. Eksik olan minerallerin suyunuza eklenmesini sağlar.

– Bu filtre ile suyunuza eklenecek olan mineraller 8 çeşittir. Bunlardan en önemlileri ise kalsiyum, potasyum, lityum, sodyum ve magnezyum’dur. Ayrıca bu değerli mineraller bebek gelişimi için oldukça önemlidir.

– İleri teknoloji ürünü olan Mineral Filtre uzun ömürlü olarak üretilmiştir.

– Bu filtre ile arıtılan sular antioksidan değerlere sahiptir. Bu sayede vücudunuzda bulunan hücrelere zarar veren serbest radikallerin atılmasını sağlar.

– Mineral seviyesi olması gereken sağlıklı seviyeye yükselen sular sayesinde vücudunuzun güçlenmesini sağlarsınız. Bu sular ile metabolizmanız düzgün çalışır ve enerji kazanırsınız.

– Zengin mineral kaynağı olan bu sular, organlarınızın sağlıklı ve düzenli işlemesine destek olur ve onları korur. Ayrıca hücrelerinizin de korunmasına ve yenilenmesine yardımcı olur.

Mineral filtreli olan Su Arıtma Cihazı Aqua Luce’s, bu özelliği ile uzman doktorların kullandığı ve önerdiği bir markadır. Bu filtre ile tamamen doğal, organik ve sağlıklı su arıtımı yapabilirsiniz. Siz de hem kendi sağlığınızı güvenceye almak hem de sevdiklerinizin sağlığını korumak için Aqua Luce’s Su Arıtma Cihazlarını tercih edin. Zengin mineraller ile bebeklerinizin sağlıklı gelişmesine yardımcı olurken, hastalarınızın da gerekli mineralleri almasını sağlayın.

Etiketler:

0 Comments